Mieszkanie na sprzedaż Ostrów Mazowiecka

Czy zależy Ci na tym, aby kupić mieszkanie w spokojnej okolicy, ponieważ masz dzieci? A może jesteś osobą w podeszłym wieku i pragniesz mieszkać na parterze? Albo potrzebujesz lokalu, w którym urządzisz sobie biuro? Jesteśmy Fraso Invest Developer, firmą deweloperską, zajmujemy się sprzedażą mieszkań na terenie Ostrowa Mazowieckiego na osiedlu „Słonecznym”. Budujemy domy wielorodzinne na najwyższym poziomie. W ciągu ostatnich 5 lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji budowlanych.

Mieszkania – Ostrów Mazowiecka – Osiedle Słoneczne

Osiedle „Słoneczne” znajduje się u zbiegu ulic Kolarskiej i Sportowej. Zaprojektowaliśmy budynki tak, aby  mieszkało Ci się komfortowo. Znajdują się w pobliżu sklepów spożywczych, punktów usługowych, gastronomicznych. Niedaleko szkoły podstawowej oraz przedszkola. Na osiedlu będziesz miał dostęp do nowoczesnej siłowni oraz placu zabaw. Dzięki temu będziesz mógł spędzać aktywnie czas wraz ze swoimi dziećmi lub wnukami.

Idealne mieszkania na sprzedaż – Ostrów Mazowiecka – doskonałe miejsce na biuro

Jeśli prowadzisz firmę na terenie Ostrowi Mazowieckiej, możesz urządzić sobie biuro na osiedlu „Słonecznym”. To miejsce, w którym będziesz mógł pracować w spokoju. Dodatkowym atutem biura na osiedlu są podziemne parkingi, które znajdują się w budynku. Dzięki temu będziesz mógł zaparkować bez obawy, że ktoś ukradnie lub zniszczy Twoje auto.

Doskonałe Mieszkania na sprzedaż – Ostrów Mazowiecka – profesjonalne wsparcie podczas sprzedaży

Czy masz jakieś wątpliwości dotyczące kupna lokalu użytkowego lub masz pytania dotyczące sprzedaży mieszkań na terenie Ostrowi Mazowieckiej? A może interesuje Cię to, ile podatku zapłacisz podczas kupna mieszkania? Chętnie odpowiemy Ci na każde z nich. Zależy nam na tym, abyś podczas współpracy z nami odczuwał satysfakcję. Czy chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądał blok, w którym planujesz kupić mieszkanie? A może zależy Ci na tym, aby sprawdzić postępy prac? Koniecznie odwiedź naszą stronę i wejdź w zakładkę “Inwestycja”.

Mieszkania na sprzedaż – Ostrów Mazowiecka – wykwalifikowany zespół

W naszym zespole pracują specjaliści, którzy posiadają kwalifikacje, doświadczenie oraz wiedzę z zakresu budownictwa. Dzięki temu wszystkie budynki znajdujące się na osiedlu „Słonecznym” są zbudowane zgodnie ze sztuką budowlaną.

Zachęcamy Cię również do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Nie czekaj, kup wymarzone mieszkanie już teraz w pięknej okolicy i ciesz się mieszkaniem w nim.