Sprzedam mieszkanie Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka to kolejne miejsce, w którym powstaje nasza nowa inwestycja. Tworzymy ją z myślą o nowych mieszkańcach. Głównym jej założeniem jest stworzenie miejsca funkcjonalnego, bezpiecznego i elastycznego. Patrząc na budynek, ukazywać się ma nowoczesna technologicznie konstrukcja spełniająca wszystkie najważniejsze wytyczne projektu. Aby przyciągała ona chętnych do zakupu mieszkania, powstaje w okolicy, w której blisko będzie do wszystkich najpotrzebniejszych sklepów i punktów życia codziennego.

 

OSIEDLE ,,SŁONECZNA”

To właśnie taką nazwę nosi osiedle, o którym opowiadamy. Budujemy je w Ostrowi Mazowieckiej na zbiegu ulic Kolarskiej i Sportowej. Projekt, który został udostępniony przez naszą firmę deweloperską, pokazuje przede wszystkim koncepcje o wysokim standardzie technologicznym i bogatych walorach architektonicznych.

Jeśli szukasz lokum w tym mieście, to zapewne nie raz natknąłeś się na komunikaty typu “Sprzedam mieszkanie Ostrów Mazowiecka”, czy “Mieszkanie tanio w Ostrowi Mazowieckiej”. Wiele takich ogłoszeń pozostawia jednak wiele do życzenia, włączenie z ceną, która bardzo często jest zdecydowanie za wysoka. Właśnie z tego powodu warto postawić na naszą propozycję.

 

Oferujemy sprzedaż mieszkań w Ostrowi Mazowieckiej. Wszystkie wyróżniają się dużą przestronnością i dopracowaniem w wielu aspektach. Naszym celem jest komfort i zadowolenie potencjalnego nabywcy. W pobliżu budynku znajduje się wiele miejskich udogodnień takich jak: sklepy spożywcze, apteka, szkoła podstawowa, przedszkole, oraz punkty usługowe i gastronomiczne. Pozwolą one zrobić szybko zakupy oraz skorzystać z potrzebnej konsultacji u lekarza. Znajdzie się również coś dla osób ceniących sobie ruch i wysiłek fizyczny. Na osiedlu znajduje się siłownia plenerowa a dla tych najmłodszych mieszkańców oczywiście plac zabaw.

Jeden budynek posiada 5 kondygnacji. Warto również zwrócić uwagę, że na osiedlu ,,Słoneczna” powstaną trzy takie obiekty. Łącznie dostępne będą 192 mieszkania. Możliwe będzie także parkowanie swojego samochodu w specjalnie stworzonym do tego parkingu podziemnym.

 

KILKA SŁÓW O NAS

Aby wzbudzić chęć zakupu mieszkania, zwracamy szczególną uwagę na rzetelność i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Nasza firma działa w branży budowlanej już 24 lata! Jesteśmy bardzo doświadczoną spółką, a w ciągu ostatnich 5 lat zaliczyliśmy duży rozkwit. Możemy pochwalić się wieloma ukończonymi inwestycjami.

Niewątpliwie osiedle ,,Słoneczna” znajduje się w odpowiednich do tego rękach, aby stworzyć przyjazne miejsce do zamieszkania. Wszystkie ważne informacje na temat projektu jak i naszej firmy można znaleźć w zakładkach naszej strony. Polecamy zakupienie mieszkania na tym osiedlu! Mamy nadzieję, że nasza oferta mieszkaniowa w mieście Ostrów Mazowiecka będzie satysfakcjonująca dla każdego zainteresowanego.