Nieruchomości Małkinia Górna

Jeżeli poszukujesz mieszkania na sprzedaż w Małkini Górnej, ważne, abyś wybrał miejsce, które będzie odpowiadać wszystkim Twoim potrzebom – zarówno obecnym jak i przyszłym. Istotna jest również odpowiednia lokalizacja. Dobrze, aby w sąsiedztwie osiedla, w którym dokonasz zakupu nieruchomości, znajdowały się ważne miejsca codziennego użytku – takie jak na przykład sklepy spożywcze, różnego rodzaju punkty usługowe i gastronomiczne, czy też szkoły lub przedszkola, jeżeli jesteś rodzicem. Jako spółka FRASO DEWELOPER znamy potrzeby lokalnego rynku nieruchomości i jesteśmy gotowi wyjść Twoim oczekiwaniom naprzeciw.
Bogate walory architektoniczne powinny iść w parze z dopasowaną do Twoich potrzeb powierzchnią użytkową. Dobrze, aby Twoje mieszkanie w Małkini było właściwie zaprojektowane i precyzyjnie dopracowane – łącznie z częściami wspólnymi budynku, w którym będzie się znajdować. Ważna jest także lokalizacja mieszkania w budynku – okna wychodzące na południe zapewnią Ci największą ilość światła słonecznego. Kolejnym aspektem, który zależy od Ciebie, jest numer piętra – wyższe kondygnacje zapewniają lepszy widok na okolicę.

Mieszkania Małkinia w stanie deweloperskim – dlaczego warto?

Nasza spółka FRASO oferuje atrakcyjne mieszkania na nowo powstającym, doskonale zaprojektowanym osiedlu. Istnieje wiele argumentów przemawiających za zakupem nieruchomości z rynku pierwotnego. Masz pewność, że w mieszkaniu, które jest jeszcze w stanie deweloperskim, wszystkie ściany oraz systemy fabryczne będą w jak najlepszym, nienaruszonym stanie. Dostępne w naszej ofercie mieszkania mają wieloletnią gwarancję, a swoje wysokie standardy będą utrzymywać przez długie lata. Po inwestycji w zakup takiego mieszkania nie ma konieczności dalszego przeznaczania środków na odnowy oraz remonty. Znika też ryzyko pojawiania się różnych niespodziewanych problemów, o których poprzedni właściciele mieszkań często nie informują nowych nabywców. Nie ma też potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów za pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Nowo powstające osiedle – mieszkania na sprzedaż Małkinia Górna

Nasza spółka FRASO składa się z dwóch prężnie działających firm z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i wieloma wspólnie zrealizowanymi projektami. Osiedle „SŁONECZNE”, które wspólnie tworzymy, to kompleks mieszkalny składający się z trzech budynków wielorodzinnych, wyposażonych w podziemne garaże. Dobra lokalizacja, nowoczesność, wysoka jakość budownictwa oraz walory estetyczne to tylko niektóre z pozytywnych aspektów tego nowo powstającego miejsca.